Eurovízió 2017

Eurovízió 2017: Fellépési sorrend a fehérorosz és a grúz döntőhöz

Az Eurovíziós Dalfesztivál szerelmesei január 20-án két újabb ország dalát ismerhetik meg, ekkor kerül ugyanis megrendezésre Fehéroroszország és Grúzia nemzeti döntője, amikor kiderül, hogy ki lép Ivan és Nika Kocharov&Young Georgian Lolitaz örökébe. Decemberben már bemutattuk a fehérorosz és a grúz dalokat, a fellépési sorrendet pedig most közöljük. Érdekesség, hogy mindkét műsor producerei az énekesekre bízták a sorsukat, ugyanis az előadók saját maguk húzták ki a fellépési sorszámukat.

A grúz nemzeti döntő fellépési sorrendje:

01. Giorgi Chikovani – Make it Right
02. Brandon Stone & Eter Beriashvili – Heyo Song
03. Rati Durglishvili – Why
04. Andria Gvelesiani – Revolutionise
05. Alisa Danelia – We Are Eternity
06. Nutsa Buzaladze – White Horses Run
07. Malibu – We Live Once
08. EOS – Urban Signs
09. Dima Kobeshavidze – Scream
10. Trio Mandili – Me da Shen
11. Tako Gachechiladze – Keep the Faith
12. Nino Basharuli – Lileo
13. Elene Mikiashvili – Fighter
14. MISHO – Magic
15. Mariko Lejava – Light It Up
16. The Mins – Crime
17. Sparkle – On The Top
18. Tornike Kipiani & Giorgi Bolotashvili – You Are My Sunshine
19. Temo Sajaia – All The Same
20. Sabina Chantouria – Stranger
21. Mariam Chachkhiani – Fly
22. Asea Sool – Nature
23. Nanuka Giorgobiani – Let The Sunshine In
24. Oto Nemsadze & Group Limbo – Dear God
25. Davit Shanidze – Mtveris Katsi

A fehérorosz nemzeti döntő fellépési sorrendje:

01. July (Yuliya Korenyuk) – Children of the World
02. Lexy Weaver (Alexandra Tkach) – Be Stronger
03. Vladislav Kurasov – Follow the Play
04. NAVI BAND – Historyja majho žyccia
05. Isaac Nightingale (Vadim Kapustin) – On The Red Line
06. KATTIE (Yekaterina Rudnitskaya) – Wild Wind
07. NUTEKI – Take My Heart
08. NAPOLI – Let’s Come Together
09. Nikita Hodas – Voices in My Head
10. Angelika Pushnova – We Should Be Together
11. Anastasia Sheverenko – We’ll Be Together
12. LERMONT x JULIC – Heartbeat
13. PROvokatsiya – My Love

A sorszámok kihúzásánál a sajtó képviselői is jelen voltak, így videókat is tudunk mutatni a fellépési sorrendek kialakulásáról.

Grúzia

Fehéroroszország (3:25-től 5:10-ig):

Forrás: wiwibloggs.com, esctoday.com

Hozzászólások
Ugrás