ESC Hungary

MEKE

Támogasd adód 1%-ával a Magyar Eurovíziós Klub Egyesületet!

Az ESC Hungary olvasói és önkéntesei 2019 decemberében hozták létre a Magyar Eurovíziós Klub Egyesületet (MEKE) abból a célból, hogy az Eurovíziós Dalfesztivál szellemiségét Magyarországon is megőrizzük, ápoljuk és továbbadjuk.

Célunk, hogy magyar nyelven számoljunk be az Eurovíziós Dalfesztivál híreiről, eseményeiről, valamint hogy egy összetartó, aktív közösséget építsünk az Eurovízió iránt érdeklődők számára: rajongói találkozókat, beszélgetéseket, játékokat, elemzéseket és nyitott programokat szervezünk, amelyek nemcsak egyesületi tagjainknak, hanem minden érdeklődő számára elérhetők.

Fontos számunkra hangsúlyozni, hogy maximálisan tiszteletben tartjuk, ha valaki adója 1%-át betegséggel élőket, gyermekeket vagy állatokat segítő szervezeteknek ajánlja fel, és továbbra is arra bátorítunk mindenkit, hogy a szíve szerint döntsön. Ugyanakkor hisszük, hogy a kulturális és közösségi kezdeményezések is értéket teremtenek: a mi munkánk kizárólag civil támogatással tartható fenn.

Az elmúlt közel húsz év során nagyrészt eseti adományokból működtünk, a Magyar Eurovíziós Klub Egyesület megalakulásával azonban lehetőségünk nyílt arra, hogy átláthatóan, szervezetten és hosszú távon dolgozzunk az Eurovízió szellemiségének megőrzésén – még akkor is, ha Magyarország az utóbbi években nem vesz részt a versenyen. Hiszünk benne, hogy egyszer eljön a visszatérés ideje, és szeretnénk erre felkészülten várni.

Hálásak vagyunk azért, hogy évről évre egyre többen döntenek úgy, hogy adójuk 1%-ával támogatják az egyesület munkáját. A felajánlásokat felelősen és átgondoltan használjuk fel:

  • a weboldal fenntartására és fejlesztésére,
  • az egyesület működésének és adminisztratív költségeinek fedezésére,
  • közösségi és szakmai programok szervezésére,
  • valamint technikai eszközparkunk fejlesztésére.

Szeretnénk ezt a munkát a jövőben is folytatni, és továbbra is teret adni mindazoknak, akik számára az Eurovízió több mint egy televíziós műsor: közösség, érték és élmény.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal az https://eszja.nav.gov.hu/ oldalon teszi elérhetővé az adóbevallás tervezetét, ahol lehetőség van rendelkezni az adó 1+1%-áról. Amennyiben érdemesnek tartod közösségünket a támogatásra, kérjük, a civil szervezeteknél jelöld meg a Magyar Eurovíziós Klub Egyesületet.

Adószámunk: 19225342-1-09

Köszönjük, ha támogatásoddal hozzájárulsz ahhoz, hogy az Eurovízió szellemisége Magyarországon tovább élhessen, és legyen egy hely, ahol magyarul olvashatsz híreket, valamint közösségben élheted át a verseny izgalmait!

About Author

Hozzászólások
ESC Hungary

2005 óta kutatjuk az Eurovízió titkát!
Az Eurovíziós Dalfesztivál hírei és a magyarországi rajongók fóruma. (c) ESC Hungary 2005-2025

Lépj velünk kapcsolatba!

info[kukac]eschungary[pont]hu

A hobbi költségein kezd túlmutatni az ESC Hungary üzemeltetése, ezért kérünk téged, hogy az Eurovíziós szezon alatti zavartalan működés érdekében támogass minket!

Bővebben itt!

2005 óta kutatjuk az Eurovízió titkát! Az Eurovíziós Dalfesztivál hírei és a magyarországi rajongók fóruma. (c) ESC Hungary 2005-2025

Ugrás