<link rel="stylesheet" href="//fonts.googleapis.com/css?family=Oswald%3A400%2C700%3Alatin%7CLato%3A400%2C700%3Alatin%7CWork+Sans%3A900%3Alatin%7CMontserrat%3A400%2C700%3Alatin%7COpen+Sans%3A800%3Alatin%7CPlayfair+Display%3A400%2C700%2C900%3Alatin%7CQuicksand%3A%3Alatin%7CRaleway%3A200%2C400%2C700%3Alatin%7CRoboto+Slab%3A400%2C700%3Alatin">A 2019-es próbák menetrendje – ESC Hungary

ESC Hungary

Eurovízió 2019

A 2019-es próbák menetrendje

Minden időpont helyi idő szerint, 1 órával később kezdődik a magyar időhöz képest. A magyar idő kiszámításához egy órát el kell venni. Vagyis 2019.05.04 szombat Magyarország: 15:00-1=14:00-kor kezd próbálni.

2019.05.04 szombat
10:00-10:30 Ciprus, első próba
10:40-11:10 Montenegró, első próba
11:20-11:50 Finnország, első próba
12:00-12:30 Lengyelország, első próba
Ebédszünet – 12:30-13:30
13:40-14:10 Szlovénia, első próba
14:20-14:50 Cseh Köztársaság, első próba
15:00-15:30 Magyarország, első próba
Szünet – 15:30 és 15:50 között
16:00-16:30 Fehéroroszország, első próba
16:40-17:10 Szerbia, első próba

2019.05.05 vasárnap
10:40-11:10 Belgium, első próba
11:20-11:50 Grúzia, első próba
12:00-12:30 Ausztrália, első próba
Ebédszünet – 12:30-13:30
13:40-14:10 Izland, első próba
14:20-14:50 Észtország, első próba
15:00-15:30 Portugália, első próba
Szünet – 15:30 és 15:50 között
16:00-16:30 Görögország, első próba
16:40-17:10 San Marino, első próba

2019.05.06. hétfő
10:00-10:30 Örményország, első próba
10:40-11:10 Írország, első próba
11:20-11:50 Moldova, első próba
12:00-12:30 Svájc, első próba
Ebédszünet – 12:30-13:30
13:40-14:10 Lettország, első próba
14:20-14:50 Románia, első próba
15:00-15:30 Dánia, első próba
Szünet – 15:30 és 15:50 között
16:00-16:30 Svédország, első próba
16:40-17:10 Ausztria, első próba

2019.05.07. kedd
10:00-10:30 Horvátország, első próba
10:40-11:10 Málta, első próba
11:20-11:50 Litvánia, első próba
12:00-12:30 Oroszország, első próba
12:40-13:10 Albánia, első próba
Ebédszünet – 13:10 és 14:10 között
14:20-14:50 Norvégia, első próba
15:00-15:30 Hollandia, első próba
16:00-16:30 Észak-Macedónia, első próba
16:40-17:10 Azerbajdzsán, első próba

2019.05.08. szerda – Emléknap

2019.05.09. csütörtök
10:00-10:20 Ciprus, második próba
10:25-10:45 Montenegró, második próba
10:50-11:10 Finnország, második próba
11:15-11:35 Lengyelország, második próba
11:40-12:00 Szlovénia, második próba
Ebédszünet – 12:00-13:00 óra között
13:05-13:25 Cseh Köztársaság, második próba
13:30-13:50 Magyarország, második próba
13:55-14:15 Fehéroroszország, második próba
14:20-14:40 Szerbia, második próba
14:45-15:05 Belgium, második próba
Szünet – 15:05 és 15:25 között
15:30-15:50 Grúzia, második próba
15:55-16:15 Ausztrália, második próba
16:20-16:40 Izland, második próba
16:45-17:05 Észtország, második próba
17:10-17:30 Portugália, második próba

2019.05.10. péntek
10:00-10:20 Görögország, második próba
10:25-10:45 San Marino, második próba
10:50-11:10 Örményország, második próba
11:15-11:35 Írország, második próba
11:40-12:00 Moldova, második próba
Ebédszünet – 12:00-13:00 óra között
13:05-13:25 Svájc, második próba
13:30-13:50 Lettország, második próba
13:55-14:15 Románia, második próba
14:20-14:40 Dánia, második próba
14:45-15:05 Svédország, második próba
15:10-15:30 Ausztria, második próba
Szünet – 15:30 és 16:10 között
16:20-16:50 Izrael, első próba
17:00-17:30 Franciaország, első próba
17:40-18:10 Spanyolország, első próba
18:20-18:50 Olaszország, első próba
19:00-19:30 Egyesült Királyság, első próba
19:40-20:10 Németország, első próba

2019.05.11. szombat
10:00-10:20 Horvátország, második próba
10:25-10:45 Málta, második próba
10:50-11:10 Litvánia, második próba
11:15-11:35 Oroszország, második próba
11:40-12:00 Albánia, második próba
Ebédszünet – 12:00-13:00 óra között
13:05-13:25 Norvégia, második próba
13:30-13:50 Hollandia, második próba
13:55-14:15 Észak-Macedónia, második próba
14:20-14:40 Azerbajdzsán, második próba

2019.05.12. vasárnap
10:00-10:20 Izrael, második próba
10:25-10:45 Franciaország, második próba
10:50-11:10 Spanyolország, második próba
11:15-11:35 Olaszország, második próba
11:40-12:00 Egyesült Királyság, második próba
12:05-12:25 Németország, második próba
19:00-22:30 Megnyitó ünnepség, Habima tér

2019.05.13. hétfő
16:00-17:40 Első elődöntősök, 1-es főpróba (beleértve Izraelt, Franciaországot és Spanyolországot)
19:20-19:40 EBU & KAN Sajtótájékoztató
19:40-20:50 Junior Eurovíziós sajtótájékoztató
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-00:10 Első elődöntősök, 2-es főpróba (beleértve Izraelt, Franciaországot és Spanyolországot) – Zsűri döntő

2019.05.14. kedd
16:00-18:10 Első elődöntősök, 3-as főpróba (Izrael, Franciaország és Spanyolország) – családi show
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-00:10 Első elődöntő, Live Show
00:30-01:10 10 döntős sajtótájékoztató + sorsolás a nagy döntőre

2019.05.15. szerda
16:00-17:40 Második elődöntő, 1. főpróba (Németország, Olaszország és Egyesült Királyság)
19:20-19:40 A házigazda műsorvezetők sajtótájékoztatója
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-00:10 Második elődöntő, 2. főpróba (Németország, Olaszország és Egyesült Királyság) – Zsűri döntő

2019.05.16. csütörtök
16:00-18:10 Második elődöntő, 3. főpróba (beleértve Németországot, Olaszországot és Egyesült Királyságot) – Családi show
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-00:10 Második elődöntő, Live Show
00:30-01:10 10 döntős sajtótájékoztató + nagy döntő döntetlen

2019.05.17. péntek
11:30-13:00 A döntő főpróbája a vendégfellépőkkel
14:00-17:00 A nagy döntő, 1. főpróba
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-01:30 Nagy döntő, 2. főpróba – zsűri döntő

2019.05.18. szombat
14:30-18:00 A nagy döntő, 3. főpróba – családi show
21:00-21:45 Pre-Show
22:00-01:30 Grand Final, Live Show
02:00-02:40 A győztes sajtótájékoztatója

(EBU/escXtra.com)

Hozzászólások
Ugrás
Optimized with PageSpeed Ninja