ESC Hungary

ESC 2019

Németország: S!sters – Sister

Az automatikus döntősök közül Németország választotta ki utoljára indulóját. A dalválasztásra az Unser Lied für Israel című nemzeti döntőben került sor. Összesen 7 versenyző lépett színpadra, akik egy hosszadalmas előválasztási folyamat szerencsései:

S!sters – Sister (12+6+12=30 pont)
Makeda – The day I loved you most (10+10+6=26 pont)
Lilly Among Clouds – Surprise (7+8+10=25 pont)
Aly Ryan – Wear your love (6+12+7=25 pont)
Linus Bruhn – Our city (8+7+8=23 pont)
Gregor Hägele – Let me go (4+5+5=14 pont)
BB Thomaz – Demons (5+4+4=13 pont)

A ma esti műsor mögött rengeteg munka volt, a versenyzők nagyon sokat készültek, mindenki megpróbálta kihozni magából a maximumot, de a végén döntést kellett hozni arról, hogy melyik előadó és dal a legérdemesebb arra, hogy nemzetközi porondon is bemutatkozzon és Németországot képviselje Izraelben. A győztes egy nemzetközi szakmai zsűri, egy 100 tagú eurovíziós panel és a német közönség szavazatainak összesítése alapján került ki. Aki Németországot képviselheti a 64. Eurovíziós Dalfesztiválon, az nem más, mint S!sters a Sister című dallal. Gratulálunk!

About Author

Comments
ESC Hungary

2005 óta kutatjuk az Eurovízió titkát!
Az Eurovíziós Dalfesztivál hírei és a magyarországi rajongók fóruma. (c) ESC Hungary 2005-2023

Archívum

Lépj velünk kapcsolatba!

info[kukac]eschungary[pont]hu

A hobbi költségein kezd túlmutatni az ESC Hungary üzemeltetése, ezért kérünk téged, hogy az Eurovíziós szezon alatti zavartalan működés érdekében támogass minket!

Bővebben itt!

Archívum

Az Eurovíziós Dalfesztivál hírei és a magyarországi rajongók fóruma. (c) ESC Hungary 2005-2023

To Top