Eurovízió 2019

Eurovízió 2019 – Minden dal egy helyen

Ismét elérkezett egy fontos dátum, ami az induló országoknak a dalok leadási határidejét jelentette. Március tizedike volt az a nap, amíg minden résztvevőnek el kellett juttatnia az EBU-hoz a kiválasztott dalokat.

Az elődöntők fellépési sorrendje:

Május 14. kedd – Első elődöntő

  1. Ciprus Tamta – Replay —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  2. MontenegróD-moll – Heaven—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  3. Finnország Darude feat. Sebastian Rejman Look Away —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  4. LengyelországTulia Pali Się (Fire Of Love)—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  5. SzlovéniaZala Kralj & Gašper ŠantlSebi—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  6. CsehországLake Malawi  Friend of a Friend —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  7. MagyarországPápai JociAz én apám —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  8. FehéroroszországZENALike It —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  9. SzerbiaNevena BožovićKruna —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  10. Belgium EliotWake Up —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  11. GrúziaOto NemsadzeKeep on Going —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  12. AusztráliaKate Miller-HeidkeZero Gravity —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  13. IzlandHatariHatrið mun sigra —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  14. ÉsztországVictor CroneStorm —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  15. Portugália Conan Osíris Telemóveis —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  16. GörögországKaterine DuskaBetter Love —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  17. San Marino SerhatSay Na Na Na —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)

Hallgasd meg az első elődöntő dalait egymás után, fellépési sorrendben ERRE a lejátszási listára kattintva

Május 16. csütörtök – Második elődöntő

  1. Örményország SrbukWalking Out —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  2. Írország Sarah McTernan 22 —— (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  3. Moldova Anna Odobescu Stay —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  4. SvájcLuca HänniShe Got Me —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  5. Lettország CarouselThat Night—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  6. RomániaEster PeonyOn a Sunday—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  7. Dánia LeonoraLove is Forever—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  8. Svédország John LundvikToo Late for Love —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  9. Ausztria PaendaLimits —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  10. Horvátország Roko The Dream —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  11. MáltaMichelaChameleon —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  12. LitvániaJurijusRun With The Lions —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  13. Oroszország Sergey LazarevScream —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  14. AlbániaJonida MaliqiKtheju tokës —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  15. Norvégia KEiiNOSpirit in the Sky —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  16. Hollandia Duncan LaurenceArcade —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  17. Észak-MacedóniaTamara TodevskaProud —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
  18. AzerbajdzsánChingiz Truth—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)

Hallgasd meg a második elődöntő dalait egymás után, fellépési sorrendben ERRE a lejátszási listára kattintva

Május 18. szombat – DÖNTŐ

**. – Egyesült Királyság Michael RiceBigger than Us —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
**. – FranciaországBilal HassaniRoi —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
14. – IzraelKobi MerimiHome —–(Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
**. – Olaszország MahmoodSoldi —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
**. – Németország S!sters Sister —– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)
**. – SpanyolországMiki La venda—– (Napi Eurovízió cikk ITT) / (a kiválasztásról bővebben)

Hallgasd meg a döntő dalait ERRE a lejátszási listára kattintva

Visszalépő ország

Ukrajna  – MARUV – Siren Song (Bang!)

Hozzászólások
Ugrás
%d blogger ezt szereti: